Beantwoord 5 vragen over jouw voornaam.     Jouw voornaam:

Voornaam Astera

Astera is een meisjesnaam. De herkomst van de naam is Hebreeuws. Op onze website hebben 9 mensen met de naam Astera hun eigen naam gewaardeerd met 5 sterren(van de 5). Zéér tevreden dus. In onze taal hebben sommigen moeite met de uitspraak van de naam. In het buitenland is dit een prima naam.
Is jouw naam Astera? Help ons, en beantwoord enkele vragen over jouw naam.

Betekenis Astera

De betekenis van Astera is: "Bloemnaam".

Waardering

9 mensen met de naam Astera hebben gestemd op hun naam. Stem ook op jouw naam.

Waardering

Makkelijk te schrijven

Makkelijk te onthouden

Uitspraak

Engelse uitspraak

Mening buitenlanders

Categorieën

Astera is opgenomen in de volgende categorieen:
Populaire namen in Syrië500 namen

Populariteit Astera per jaar

(Astera komt in Nederland 0 keer voor als jongensnaam, en 5 keer als meisjenaam.)

100
75
50
25

1990
2000
2010
2020

reacties

Plaats reactie
Wil je een reactie plaatsen op deze pagina? Vul hieronder je voornaam in en klik op volgende:

Jouw voornaam:

Is jouw naam Astera? Stem zelf op jouw naam